Užsakomų prekių suma turi būti ne mažesnė, nei 7,24 Eur.
Įsigytas prekes galite nemokamai atsiimti SLA Academy Vilnius (A. Jakšto g. 24 / A. Goštauto g. 3, Vilnius) arba pasirinkti, kad prekė būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu. 
Kada atsiimti prekes?
Paruošę Jūsų užsakymą, elektroniniu paštu informuosime, kad jau galite atvykti jo atsiimti. Po šio pranešimo per 3 darbo dienas lauksime Jūsų atvykstant.
Jei manote, kad nespėsite atsiimti užsakymo per nurodytą laiką, būtinai praneškite apie tai elektroniniu paštu uzsakymai@slaakademija.lt , kitaip Jūsų užsakymas bus atšauktas. 
Prekes atsiėmimui paruošime per 1-2 dienas. 
Svarbu žinoti, kad:
  • pasirinkę už užsakymą mokėti banko pavedimu, būtinai turite apie tai informuoti elektroniniu paštu uzsakymai@slaakademija.lt , kitaip užsakymas nebus atliktas;
  • atsiimti užsakymą gali tik jį pateikęs žmogus.  Jei Jūsų pirkinį turi atsiimti kitas žmogus, užsakydami prekę būtent jį nurodykite kaip gavėją. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, reikia įgaliojimo atsiimti prekę.

Pristatymas į namus

Užsisakydami prekę, pasirinkite, kad ji būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu. Už ją galite atsiskaityti mokėdami elektronine bankininkyste arba sumokėti grynaisiais prekę pristačiusiam kurjeriui. 
Įprastai prekės pristatomos per 2–3 darbo dienas. Apmokant užsakymą pavedinimu prekes pristatysime per 4-5 darbo dienas.
Kai užsakymas apmokėtas  darbo dieną iki 9 val., užsakymas pristatomas per dvi darbo dienas. Kai užsakymas yra apmokėtas darbo dieną po 9 val., užsakymas pristatomas per 3 darbo dienas.