SUKURTA PROFESIONALAUS GRIMERIO – SLA Paris įkūrėjas Serge Louis Alvarez buvęs Paryžiaus Operos ir Baleto Teatro grimo direktorius, grimo, specialiųjų efektų ir mados makiažo srityje padaręs stulbinančią karjerą. 1992 m. pradėjęs kurti profesionalią, organinę dekoratyvinę SLA Paris ksometiką.

ORGANINĖ SUDĖTIS – SLA Paris dekoratyvinės kosmetikos sudėtyje nėra parabenų bei fenoksietanolio. Dėl organinės sudėties SLA Paris produktai nugula ant veido tarsi šilkas, oda kvėpuoja ir jaučiasi neapsunkusi.

PAGAMINTA PRANCŪZIJOJE – SLA Paris produktai kuriami ir gaminami inovatyvioje laboratorijoje įsikūrusioje Valanso mieste, Pietų Prancūzijoje.

NETESTUOJAMA SU GYVŪNAIS – SLA Paris produktai netestuojami su gyvūnais, o naujos kartos sintetinio plauko makiažo šepetėliai VEGAN BRUSH yra vieni populiariausių tarp makiažo meistrų.

DRAUGIŠKA APLINKAI – SLA Paris, kur įmanoma, naudoja pakartotinai užpildomas pakuotes (akių šešėlių dėžutės, birios pudros dėžutės), o popieriniai produktų įpakavimai – draugiškai aplinkai.

AUKŠTA PIGMENTACIJA – itin aukštos pigmentacijos produktai pritaikyti profesionaliam darbui, tačiau dėl natūralios sudėties ir šilko tekstūros, puikiai tinka kasdieniams grožio ritualams.

MIKRONIZAVIMO APDOVANOJIMAS – 2013 m. SLA Paris buvo apdovanota „Prix H.Pierantoni de L’Innovation“ (inovacijų apdovanojimu) už išskirtinę akių šešėlių, birių pudrų bei kompaktinių pudrų mikronizavimo sistemą. Mikronizacijos būdu pagaminti produktai įgyja šilkinę tekstūrą, ilgą išlaikymą bei lengvą padengimą.

RAUDONOJO KILIMO KOSMETIKA – SLA Paris kosmetika yra pagrindinė Monako Televizijos Festivalio dekoratyvinė kosmetika, kuria puošiamos iš viso pasaulio ir Holivudo atvykusios TV žvaigždės.

WhatsApp Image 2021-07-05 at 9.41.48 PM

GRITĖ

Krepšelis

Perkant makiažo pagrindą, DOVANA - micelinis vanduo su hialurono rūgštimi 150ml

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.
lt_LTLithuanian