SLA PARIS PROFESIONALI DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

Profesionalaus grimerio sukurti, šilko švelnumo, aukštos pigmentacijos ir lengvumo pojūtį suteikiantys makiažo produktai, tinkantys tiek kasdieniam, tiek profesionaliam naudojimui. Ar žinojote, kad SLA Paris kosmetika:

SLA Paris dekoratyvinės kosmetikos sudėtyje nėra parabenų bei fenoksietanolio. Dėl organinės sudėties SLA Paris produktai nugula ant veido tarsi šilkas, oda kvėpuoja ir jaučiasi neapsunkusi.

SLA Paris produktai kuriami ir gaminami inovatyvioje laboratorijoje įsikūrusioje Valanso mieste, Pietų Prancūzijoje.

SLA Paris produktai netestuojami su gyvūnais, o naujos kartos sintetinio plauko makiažo šepetėliai VEGAN BRUSH yra vieni populiariausių tarp makiažo meistrų.

SLA Paris, kur įmanoma, naudoja pakartotinai užpildomas pakuotes (akių šešėlių dėžutės, birios pudros dėžutės), o popieriniai produktų įpakavimai – draugiškai aplinkai.

Itin aukštos pigmentacijos produktai pritaikyti profesionaliam darbui, tačiau dėl natūralios sudėties ir šilko tekstūros, puikiai tinka kasdieniams grožio ritualams.

2013 m. SLA Paris buvo apdovanota „Prix H.Pierantoni de L’Innovation“ (inovacijų apdovanojimu) už išskirtinę akių šešėlių, birių pudrų bei kompaktinių pudrų mikronizavimo sistemą. Mikronizacijos būdu pagaminti produktai įgyja šilkinę tekstūrą, ilgą išlaikymą bei lengvą padengimą.

SLA Paris kosmetika yra pagrindinė Monako Televizijos Festivalio dekoratyvinė kosmetika, kuria puošiamos iš viso pasaulio ir Holivudo atvykusios TV žvaigždės.

SLA PARIS ISTORIJA

1984 m. – grimeris Serge Louis Alvarez sukūrė pirmuosius SLA makiažo produktus

Pietų Prancūzijoje oficialiai pradėta gaminti profesionali organinė dekoratyvinė SLA Paris kosmetika.

SLA Paris butikai išsiplėtė visame pasaulyje, profesionali kosmetika išplito grožio mokyklose, TV, mados renginių ir teatrų užkulisiuose.

SLA Paris buvo apdovanota „Prix H.Pierantoni de L’Innovation“ už išskirtinę akių šešėlių, birių pudrų bei kompaktinių pudrų mikronizavimo sistemą. Mikronizacijos būdu pagaminti produktai įgyja šilkinę tekstūrą, ilgą išlaikymą bei lengvą padengimą.

Lietuvoje įkurta tarptautinė grimo ir vizažo akademija “SLA Academy Vilnius”.

SLA Paris kosmetika yra pagrindinė Monako Televizijos Festivalio dekoratyvinė kosmetika, kuria puošiamos iš viso pasaulio ir Holivudo atvykusios TV žvaigždės.

Klaipėdoje H. Manto g. 6 įsikūrė oficialus SLA Paris butikas, kuriame galite gauti nemokamas konsultacijas ir įsigyti visus SLA Paris produktus.

Kviečiame išbandyti SLA Paris kosmetiką naujame butike!

MŪSŲ KOMANDA

GRITĖ

Reklama, komunikacija su spauda.

Bendradarbiavimas projektuose ir renginiuose.

Akademijos seminarų ir vizažo mokymų klausimai.

_1892114

SIMONA

Užsakymų ir registracijos klausimai elektroninėje parduotuvėje.

Sąskaitų faktūrų ir mokėjimų klausimai.

INGA

Bendradarbiavimas su partneriais ir naujų pardavimo taškų kuravimas.

Konsultacijos ir ypatingi pasiūlymai mažmenos klientams.

IMG_9571

MANUELA

Profesionalių vizažistų aptarnavimas, konsultacijos, užsakymai, individualūs vizitai ir produktų pristatymai.

Ypatingi pasiūlymai didmenos klientams.

Krepšelis

DOVANOS: paakių maskuoklis - apsiperkant už 65€; naujasis Oversize tušas - perkant ON FLEEK paletę!

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.