Blogas

Su SLA Paris spindi Monako televizijos festivalio žvaigždės!

Jau trejus metus iš eilės SLA Paris tapo pagrindiniu Monako televizijos Festivalio rėmėju. Tarptautinė grimo ir vizažo akademija „SLA Academy Vilnius“, oficiali „SLA Academy Paris“ atstovybė Lietuvoje, prisidėjo prie Monake vykusio festivalio „Fsetival de Television de Monte-Carlo“ žvaigždžių grimavimo. Grimerių komandą sudarė 20 profesionalių grimerių iš skirtingų pasaulio šalių. Tarp jų – ir dėstytoja iš Lietuvos, „SLA Academy Vilnius“ įkūrėja Gritė Maruškevičiūtė – Tamošiūnė.

Televizijos žvaigždės atvykusios iš viso pasaulio ant raudono kilimo suspindo su „SLA Paris“ oragnine, profesionalia dekoratyvine kosmetika. Ar įdomu sužinoti, kokie SLA Paris produktai buvo populiariausi?

Monako televizijos festivalio TOP produktai:

  • PERFECT GLOW PHOTO FOUNDATION – šis kreminis makiažo pagrindas puikiai slepia veido raudonį, netolygumus, tačiau leidžia odai atrodyti gaiviai ir neapsunkusiai.
  • HOW TO akių šešėlių paletė. Stiprios pigmentacijos ir šilkinės tekstūros paletė puikiai tinkanti tiek profesionaliam, tiek kasdieniam naudojimui.
  • LIP CRUSH matiniai lūpų lakai praturtinti sviestmedžių aliejumi. Tobula lūpų lakų formulė suteikianti lūpoms matinį ir ilgalaikį efektą, tačiau sauganti lūpų drėgmę ir neleidžianti joms išsausėti.

Nepraleisk progos peržiūrėti Monako televijos festivalio užkulisių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *