[cmsmasters_row data_padding_bottom=”70″ data_padding_top=”70″ data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

Taisyklės ir sąlygos – tai taisyklių ir gairių rinkinys, su kuriomis naudotojas turi sutikti, kad galėtų naudotis jūsų svetaine ar mobiliąja programėle. Tai yra teisinė sutartis tarp jūsų (įmonės), kuri turi svetainę arba mobiliąją programėlę, ir naudotojo, kuris naudojasi jūsų svetaine ir mobiliąja programėle.

Jūs turite nustatyti taisykles ir gaires, su kuriomis naudotojas turi sutikti. Sutartį dėl sąlygų galite laikyti teisine sutartimi, kurioje išlaikote savo teises pašalinti naudotojus iš savo programėlės, jei jie piktnaudžiauja jūsų programėle, ir kurioje išlaikote savo teisines teises prieš potencialius programėlės piktnaudžiautojus ir pan.

Sąlygos taip pat vadinamos paslaugų teikimo arba naudojimo sąlygomis.

Tokio tipo teisinę sutartį galima naudoti tiek jūsų interneto svetainei, tiek mobiliajai programėlei. Nebūtina (iš tikrųjų nerekomenduojama) turėti atskiras Taisyklių ir sąlygų sutartis: vieną – interneto svetainei, kitą – mobiliajai programėlei.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]